Ogród Botaniczny "Dimitrie Brândză" jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych ogrodów w Rumunii. Położony w samym sercu Bukaresztu, oferuje odwiedzającym niesamowitą różnorodność roślin i kwiatów. Ciesz się spokojnym spacerem w tej oazie natury i podziwiaj piękne widoki na miasto. Cena biletu jest bardzo przystępna i zdecydowanie warto odwiedzić ten ogród podczas pobytu w Bukareszcie.