Ogrody Hamarikyu to piękne miejsce na relaks w samym sercu Tokio. Te ogrody były kiedyś prywatną własnością szogunów, a dziś są otwarte dla publiczności. Odwiedzający mogą podziwiać widoki na miasto i relaksować się przy stawach oraz ogrodzie z domem herbacianym. Ogrody są również znane ze swoich sezonowych wystaw kwiatów i tradycyjnych japońskich festiwali.